|
Museum Belvédère Oranjewoud, 11.00 uur
Nieuwjaarsconcert met werken van Shostakovich, Piazzolla, Vasks Met Daniël Kramer (piano) en Bernd Holtrop (marimba) Meer Info |
17
|
De Lawei Drachten, 15.00 uur
Werken van Fauré, Piazzolla, Martinu Met Edoardo Brotto (piano) Meer Info |
18
|
Fondation Universitaire Brussel (BE), 20.00 uur
J. Brahms - Pianoquintet op. 34 Met Philippe Graffin (viool), Yi-Chia Emily Wu (viool), Miki Isako (altviool) en Olivier Roberti (piano) |
|
Nouveau Siècle Lille (FR), 20.00 uur
Werken van Franck, Kancheli, Brahms Nationaal Orkest België (NOB) Nikolai Lugansky (piano), Andrey Boreyko (dirigent) Meer Info |
|
BOZAR Brussel (BE), 20.00 uur
Werken van Franck, Ravel, Brahms Nationaal Orkest België (NOB) Nikolai Lugansky (piano), Andrey Boreyko (dirigent) Meer Info |
|
Palais des Beaux Arts Charleroi (BE), 20.00 uur
Werken van Franck, Ravel, Brahms Nationaal Orkest België (NOB) Nikolai Lugansky (piano), Andrey Boreyko (dirigent) Meer Info |
18
|
Musical Instruments Museum Brussel (BE), 12.30 uur
A. Dvorak - Dumky Trio Met Natalia Kotarba (viool), Camille Sublet (piano) Meer info |
19
|
Koninklijk Conservatorium Brussel (BE), 12.30 uur
A. Dvorak - Dumky Trio Met Natalia Kotarba (viool), Camille Sublet (piano) |
6
|
Radio 1 'Vroege Vogels' tussen 8.00 en 10.00
P. Vasks - Pianissimo J.S. Bach - Suite no 2 'Sarabande' Meer info |
|
Internationaal Kamermuziekfestival Schiermonnikoog,
20.30 uur B. Martinu - Variations on a theme of Rossini Met Katsura Mizumoto (piano) Meer Info |
|
Internationaal Kamermuziekfestival Schiermonnikoog,
13.30 uur J.S. Bach - Suite no 5 Prelude, Allemande, Courante, Sarabande, Gavotte I + II, Gigue |
20
|
St. Agathakerk Harreveld, 19.00 uur
Met Kleinkoor Vivente o.l.v. Annette Weterings Werken van Bach, Dengler, Vasks |
25
|
Stiftskirche St. Vitus Hoch-Elten (DU), 19.00 uur
Met Kleinkoor Vivente o.l.v. Annette Weterings Werken van Bach, Dengler, Vasks |
13
|
KAOS Brussel (BE), 20.00 uur
P. Vasks - The book for cello solo F. Schubert - Adagio, Strijkkwintet |
4
|
Koninklijk Conservatorium Brussel (BE), 15.45 uur
Bacheloreindexamen Werken van Brahms, Martinu en Shostakovich Met Katsura Mizumoto (piano) |
14
|
Singelkerk Amsterdam, 11.45 uur
L. Köhlenberg - Hermetische geschriften Met Netty Otter (zang), Rianne Jongsma (fluit), Edoardo Brotto (piano) |
|
Blokhuispoort Leeuwarden, 11.00 uur
Radio en TV Omrop Fryslân, Op en Ut R. Schumann - Fantasiestücke op. 73, Zart und mit Ausdruck D. Shostakovich - Sonate op. 40, Allegro Met Edoardo Brotto (piano) |
|
Doopsgezinde kerk Leeuwarden, 15.00 uur
Recital Zomerse Zondagmiddag Concerten Werken van o.a. Schumann, Shostakovich, Ravel Met Edoardo Brotto (piano) Meer info |
|
Sint-Pontianuskerk Marsum, middag
Lustrumconcert Herbert Duintjer Fonds Uitreiking Herbert Duintjer Beurs Werken van o.a. Schumann, Shostakovich en Kummer Met Edoardo Brotto (piano) en Dana de Vries (cello) Besloten concert |
13-23
|
27
|
Théâtre des Grottes Genève (CH), 20.00 uur
'Sur ce grand theatre de fous' In samenwerking met Alexandre Païta en Studio Théâtre Meer info |
28
|
Théâtre des Grottes Genève (CH), 20.00 uur
'Sur ce grand theatre de fous' In samenwerking met Alexandre Païta en Studio Théâtre Meer info |
29
|
Théâtre des Grottes Genève (CH), 20.00 uur
'Sur ce grand theatre de fous' In samenwerking met Alexandre Païta en Studio Théâtre Meer info |
30
|
Théâtre des Grottes Genève (CH), 17.00 uur
'Sur ce grand theatre de fous' In samenwerking met Alexandre Païta en Studio Théâtre Meer info |
4
|
6
|
Terbantstertsjerke Terband, 15.30 uur
Solorecital Werken van o.a. Bach, Crumb, Sollima en Vasks Meer info |
21
|
Haute École de Musique Genève, Neuchâtel (CH), 11.00 uur
Masterclass Reinhard Latzko F. Schubert - 'Arpeggione' Sonate |
17
|
Kerstconcert WarChild, d'Alde Wite Dronryp, 20.00 uur
Kryst yn 'e Wrâld Met Aart Staartjes (verteller), Tetsje van der Kooi (zang), Astrid den Daas (klarinet), Luba Podgayskaya (piano) |
|
Kerstconcert WarChild, Redbadtsjerke Jorwert, 15.30 uur
Kryst yn 'e Wrâld Met Aart Staartjes (verteller), Tetsje van der Kooi (zang), Astrid den Daas (klarinet), Luba Podgayskaya (piano) |
|
Kerstconcert WarChild, Sint-Laurentiuskerk Kimswerd, 20.00 uur
Kryst yn 'e Wrâld Met Aart Staartjes (verteller), Tetsje van der Kooi (zang), Astrid den Daas (klarinet), Luba Podgayskaya (piano) |
|
Kerstconcert WarChild, Terbantster Tsjerke Terband, 20.00 uur
Kryst yn 'e Wrâld Met Aart Staartjes (verteller), Tetsje van der Kooi (zang), Astrid den Daas (klarinet), Luba Podgayskaya (piano) |